Čas na serveru 10:26:59

Karel Souček (Bor)
Dívčí akt

Id: 308812

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Karel Souček (Bor)

olej/sololit, rozměr 52 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 882x

Vyvolávací cena:

21 000