Čas na serveru 17:57:13

Karel Souček (Bor)
Dívka

Id: 343706

Dívka

  •  / Dívka / Karel Souček (Bor)

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 62 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, list pod sklem posunut

zobrazeno: 1770x

Vyvolávací cena: