Čas na serveru 20:23:00

Karel Souček (Bor)
Dívka

Id: 343706

Dívka

  •  / Dívka / Karel Souček (Bor)

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 62 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, list pod sklem posunut

zobrazeno: 199x

Vyvolávací cena:

2022,02-1,21,19,30,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu