Čas na serveru 07:21:30

Karel Souček (Bor)
Don Quichote

Id: 1444

Don Quichote

  •  / Don Quichote / Karel Souček (Bor)

olej/tempera/karton, rozměr ve výřezu 60,5 x 40,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 2324x

Vyvolávací cena:
11 000

30 000