Čas na serveru 03:33:34

Karel Souček (Bor)
Don Quichotte

Id: 146305

Don Quichotte

  •  / Don Quichotte / Karel Souček (Bor)

olej/karton, rozměr 74 x 78,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, oděrky na rámu

zobrazeno: 2526x

Vyvolávací cena:

61 100