Čas na serveru 00:29:58

Karel Souček (Bor)
Don Quiot

Id: 64811

Don Quiot

  •  / Don Quiot / Karel Souček (Bor)

olej/plátno, rozměr 55 x 43,5 cm, nesignováno, autorsky olištováno, obraz pochází z rodiny autora

zobrazeno: 2618x

Vyvolávací cena:

50 300

Příhozy: 78