Čas na serveru 01:17:27

Karel Souček (Bor)
Drbny

Id: 38909

Drbny

  •  / Drbny / Karel Souček (Bor)

tempera/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 14,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 14/1 ´54, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1982x

Vyvolávací cena:

3 422