Čas na serveru 18:53:32

Karel Souček (Bor)
Jízda králů

Id: 240411

Jízda králů

  •  / Jízda králů / Karel Souček (Bor)

olej/plátno, rozměr 73 x 104 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, stav viz foto

zobrazeno: 1226x

Vyvolávací cena:

45 000