Čas na serveru 04:18:44

Karel Souček (Bor)
Karávna I.

Id: 11101

Karávna I.

  •  / Karávna I. / Karel Souček (Bor)

nesignováno, olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, novodobě rámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 2255x

Vyvolávací cena:
9 000

21 000