Čas na serveru 09:24:33

Karel Souček (Bor)
Kavárna

Id: 323302

Kavárna

  •  / Kavárna / Karel Souček (Bor)

olej/plátno, rozměr 150 x 104 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na novodobém rámování, majitel získal přímo od autora, obraz pochází z významné pražské sbírky

zobrazeno: 2761x

Vyvolávací cena:
15 000

73 000

2021,10-1,04,20,39,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu