Čas na serveru 20:46:26

Karel Souček (Bor)
Kavárna

Id: 323302

Kavárna

  •  / Kavárna / Karel Souček (Bor)

olej/plátno, rozměr 150 x 104 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na novodobém rámování, majitel získal přímo od autora, obraz pochází z významné pražské sbírky

zobrazeno: 5808x

Vyvolávací cena:
15 000

130 000

Příhozy: 72