Čas na serveru 04:09:12

Karel Souček (Bor)
Krajina

Id: 331504

Krajina

  •  / Krajina / Karel Souček (Bor)

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 4905x

Vyvolávací cena:

3 900