Čas na serveru 18:31:23

Karel Souček (Bor)
Krajina

Id: 331504

Krajina

  •  / Krajina / Karel Souček (Bor)

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 5094x

Vyvolávací cena:

3 900