Čas na serveru 06:07:13

Karel Souček (Bor)
Květen 1945

Id: 139901

Květen 1945

  •  / Květen 1945 / Karel Souček (Bor)

olej/plátno, rozměr 178 x 150 cm, celkový rozměr s autorskou lištou 187 x 156 cm, signováno vlevo dole, datováno 79, olištováno

zobrazeno: 868x

Vyvolávací cena:
40 000

53 000