Čas na serveru 15:28:24

Karel Souček (Bor)
Květen 1945

Id: 139901

Květen 1945

  •  / Květen 1945 / Karel Souček (Bor)

olej/plátno, rozměr 178 x 150 cm, celkový rozměr s autorskou lištou 187 x 156 cm, signováno vlevo dole, datováno 79, olištováno

zobrazeno: 230x

Vyvolávací cena:
40 000

40 000

2018,07-1,17,21,03,00
( 17.7.2018, 21:03:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

2.6.2018 18:48 40 000 Kč