Čas na serveru 04:01:27

Karel Souček (Bor)
Les

Id: 155503

Les

  •  / Les / Karel Souček (Bor)
  •  / Les / Karel Souček (Bor)
  •  / Les / Karel Souček (Bor)

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 53 x 40 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1090x

Vyvolávací cena:

11.10.2018, 19:42:00

4.10.2018 21:25 1 500 Kč