Čas na serveru 02:24:27

Karel Souček (Bor)
Ležící akt

Id: 10106

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Karel Souček (Bor)

kombinovaná technika/plátno/karton, rozměr 49 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2588x

Vyvolávací cena:

2 200