Čas na serveru 03:56:56

Karel Souček (Bor)
Mateřství

Id: 344601

Mateřství

  •  / Mateřství / Karel Souček (Bor)

olej/plátno, rozměr 69 x 89 cm, neznačeno, lehce poškozený autorský rám, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 2672x

Vyvolávací cena:

15 000