Čas na serveru 04:51:39

Karel Souček (Bor)
Matka s dítětem

Id: 584

Matka s dítětem

  •  / Matka s dítětem / Karel Souček (Bor)

tempera/papír, rozměr 28 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2127x

Vyvolávací cena:
2 200

2 300