Čas na serveru 01:53:52

Karel Souček (Bor)
Mezi domy

Id: 842

Mezi domy

  •  / Mezi domy / Karel Souček (Bor)

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 80 cm, signováno vpravo dole s věnováním Josefovi v přátelství K. Souček, datováno 50, na zadní straně vlastní rezervace Josefa Kemra, obraz pouze nekvalitně olištován

zobrazeno: 3519x

Vyvolávací cena:
16 000

151 000

Příhozy: 56