Čas na serveru 03:12:45

Karel Souček (Bor)
Mrakodrapy

Id: 239001

Mrakodrapy

  •  / Mrakodrapy / Karel Souček (Bor)

olej/sololit, rozměr cca 75 x 79 cm, signováno vlevo dole, datováno 74, oděrky na rámu, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 2310x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 48