Čas na serveru 00:09:07

Karel Souček (Bor)
Na peróně

Id: 861

Na peróně

  •  / Na peróně / Karel Souček (Bor)

olej/plátno, rozměr plátna 45 x 59,5 cm, signováno vlevo dole K. Souček, datováno 54, olištováno, v pastózních vrstvách praskliny, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi, původní stav

zobrazeno: 4009x

Vyvolávací cena:
12 000

135 500

Příhozy: 75