Čas na serveru 04:19:55

Karel Souček (Bor)
Picadelly

Id: 332901

Picadelly

  •  / Picadelly / Karel Souček (Bor)

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem lehce znečištěno

zobrazeno: 1688x

Vyvolávací cena: