Čas na serveru 04:12:52

Karel Souček (Bor)
Portrét Evy Foustkové-Kemrové

Id: 993

Portrét Evy Foustkové-Kemrové

  •  / Portrét Evy Foustkové-Kemrové / Karel Souček (Bor)

olej/plátno, rozměr plátna 89 x 68 cm, signováno vpravo dole K. Souček, datováno 50, v levém horním rohu lehce poškozená malba, na zadní straně popis, olištováno, původní stav, z pozůstalosti Josefa Kemra

zobrazeno: 2298x

Vyvolávací cena:
12 000

16 000