Čas na serveru 23:01:42

Karel Souček (Bor)
Před výkladní skříní

Id: 1586

Před výkladní skříní

  •  / Před výkladní skříní / Karel Souček (Bor)

olej/plátno, rozměr plátna 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 62, vpravo dole věnování, původní olištování, na zadní straně evidenční číslo, razítko z výstavy v Karlových Varech, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 2316x

Vyvolávací cena:
25 000

59 200