Čas na serveru 09:12:35

Karel Souček (Bor)
Skica aktu

Id: 575

Skica aktu

  •  / Skica aktu / Karel Souček (Bor)

kvaš/papír, rozměr 51,5 x 83 cm, signováno vpravo dole, datováno ´80, zaskleno, rámováno, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 2641x

Vyvolávací cena:

1 600