Čas na serveru 13:23:10

Karel Souček (Bor)
Svatba

Id: 38908

Svatba

  •  / Svatba / Karel Souček (Bor)

tempera/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 54, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1729x

Vyvolávací cena:

3 015