Čas na serveru 13:57:36

Karel Souček (Bor)
U dlouhého stolu

Id: 155518

U dlouhého stolu

  •  / U dlouhého stolu / Karel Souček (Bor)

kvaš/lepenka, rozměr 23,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1329x

Vyvolávací cena:

4 800