Čas na serveru 03:11:06

Karel Souček (Bor)
V divadelní šatně

Id: 1533

V divadelní šatně

  •  / V divadelní šatně / Karel Souček (Bor)

tempera/papír, rozměr ve výřezu 14 x 21,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 53, paspartováno, rámováno, zaskleno, na zadní straně věnování od J. Kemra, původní stav, získáno z pozůstalosti Josefa Kemra

zobrazeno: 1947x

Vyvolávací cena:
4 200

6 000