Čas na serveru 05:03:56

Karel Souček (Bor)
V náručí

Id: 1388

V náručí

  •  / V náručí / Karel Souček (Bor)

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 60 x 41 cm, nesignováno, vpravo dole věnování, popis, paspartováno, rámováno, původní stav, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 1818x

Vyvolávací cena: