Čas na serveru 13:18:00

Karel Souček (Bor)
V pasáži

Id: 155510

V pasáži

  •  / V pasáži / Karel Souček (Bor)

tempera/papír, rozměr ve výřezu 37 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1738x

Vyvolávací cena:

15 000