Čas na serveru 02:07:16

Karel Souček (Bor)
V pasáži

Id: 161906

V pasáži

  •  / V pasáži / Karel Souček (Bor)

olej/plátno, rozměr 106 x 130 cm, signováno vpravo dole, datováno, signováno i na zadní straně, novodobě dekorativně adjustováno, přiložen umělecko-historický posudek PhDr. R. Michalové, Ph. D., vystaveno na IX. Mezinárodním festivalu malby v Cagnes-sur-Mer ve Francii v roce 1977

zobrazeno: 9137x

Vyvolávací cena:
35 000

170 000

Příhozy: 75