Čas na serveru 21:40:45

Karel Souček (Bor)
V restauraci

Id: 126501

V restauraci

  •  / V restauraci / Karel Souček (Bor)

olej/plátno, rozměr 110 x 162 cm, nesignováno, na zadní straně dva štítky Ústředního svazu umělců a ČFVU, pozdější rámování, obraz ve zcela původním dobrém stavu

zobrazeno: 4289x

Vyvolávací cena:
45 000

195 100

Příhozy: 61