Čas na serveru 04:59:00

Karel Souček (Bor)
Železné město

Id: 1912

Železné město

  •  / Železné město / Karel Souček (Bor)

olej/karton, rozměr 32 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, v 70. letech přerámováno, původní stav

zobrazeno: 2550x

Vyvolávací cena:
12 000

17 500