Čas na serveru 16:56:55

Karel Souček
Bucharský bazar

Id: 153

Bucharský bazar

  •  / Bucharský bazar / Karel Souček

olej/karton, rozměr malby 28 x 51 cm, signováno PD, původní stav, přerámováno v 70. letech 20. století

zobrazeno: 3537x

Vyvolávací cena:
2 700

2 700

21.1.2013, 20:05:00

10.12.2012 18:06 2 700 Kč