Čas na serveru 16:09:50

Karel Souček
Na břehu

Id: 112112

Na břehu

  •  / Na břehu / Karel Souček
  •  / Na břehu / Karel Souček
  •  / Na břehu / Karel Souček

olej/plátno, rozměr 47 x 66 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav viz foto

zobrazeno: 872x

Vyvolávací cena:

15 500