Čas na serveru 11:23:16

Karel Souček
Před modlitbou

Id: 390

Před modlitbou

  •  / Před modlitbou / Karel Souček

olej/plátno, rozměr plátna 100 x 75 cm, signováno vpravo dole, lehké zabarvení uprostřed plátna, přetřený rám, původní stav

zobrazeno: 3361x

Vyvolávací cena:
4 800

6 000