Čas na serveru 20:25:29

Karel Souček
Turkmenský motiv

Id: 2212

Turkmenský motiv

  •  / Turkmenský motiv / Karel Souček

olej/karton, rozměr 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 1107x

Vyvolávací cena:

2 700