Čas na serveru 20:18:38

Karel Souček
Ulice v Buchaře

Id: 251007

Ulice v Buchaře

  •  / Ulice v Buchaře / Karel Souček

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám,po

zobrazeno: 2704x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 55