Čas na serveru 20:19:21

Karel Souček
Vesnický motiv

Id: 69211

Vesnický motiv

  •  / Vesnický motiv / Karel Souček

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2375x

Vyvolávací cena:

2 100