Čas na serveru 11:35:38

Karel Špillar
Akt

Id: 196802

Akt

  •  / Akt / Karel Špillar
  •  / Akt / Karel Špillar
  •  / Akt / Karel Špillar

olej/plátno, rozměr 25 x 31 cm, signováno vlevo nahoře, oděrky na rámu

zobrazeno: 1833x

Vyvolávací cena:

16 000