Čas na serveru 12:22:49

Karel Špillar
Čtenářka

Id: 334811

Čtenářka

  •  / Čtenářka / Karel Špillar
  •  / Čtenářka / Karel Špillar
  •  / Čtenářka / Karel Špillar

olej/plátno, rozměr 57 x 64 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 44439x

Vyvolávací cena:
6 000

92 000

Příhozy: 106