Čas na serveru 20:03:05

Karel Špillar
Dívka v bílých šatech

Id: 241804

Dívka v bílých šatech

  •  / Dívka v bílých šatech / Karel Špillar

olej/plátno, rozměr 67 x 49 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, majitelem dílo konzultováno s prof. PhDr. Petrem Wittlichem, CSc., PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Šárkou Leubnerovou,po

zobrazeno: 5355x

Vyvolávací cena:
3 800

68 000

Účastníci: 22

Příhozy: 87