Čas na serveru 22:59:13

Karel Špillar
Konvolut dvou kusů

Id: 115907

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Karel Špillar

kresba/papír, rozměry ve výřezu 40,5 x 28,5 cm a 40,5 x 28 cm, signováno monogramem, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1715x

Vyvolávací cena:

13 890