Čas na serveru 00:05:53

Karel Špillar
Ležící akt

Id: 14515

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Karel Špillar

pastel/papír, rozměr listu 29 x 43 cm, signováno vpravo dole monogramem, list lehce poškozen vodou (?), zaskleno, zničený rám

zobrazeno: 2159x

Vyvolávací cena:

4 700