Čas na serveru 01:06:15

Karel Špillar
Motiv z Francie

Id: 92420

Motiv z Francie

  •  / Motiv z Francie / Karel Špillar

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr malby 27 x 41 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1620x

Vyvolávací cena:

23 000