Čas na serveru 00:50:00

Karel Špillar
Nocturno

Id: 307104

Nocturno

  •  / Nocturno / Karel Špillar
  •  / Nocturno / Karel Špillar
  •  / Nocturno / Karel Špillar

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 20 x 30 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 11631x

Vyvolávací cena:
2 800

17 000