Čas na serveru 00:57:40

Karel Špillar
Oslavy vzniku republiky

Id: 102404

Oslavy vzniku republiky

  •  / Oslavy vzniku republiky / Karel Špillar

olej/plátno, rozměr 45 x 56 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1194x

Vyvolávací cena:

34 500