Čas na serveru 07:52:51

Karel Špillar
Oslavy vzniku republiky

Id: 102404

Oslavy vzniku republiky

  •  / Oslavy vzniku republiky / Karel Špillar

olej/plátno, rozměr 45 x 56 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1674x

Vyvolávací cena:

34 500