Čas na serveru 03:22:13

Karel Špillar
Paříž

Id: 181502

Paříž

  •  / Paříž / Karel Špillar
  •  / Paříž / Karel Špillar
  •  / Paříž / Karel Špillar

olej/dřevěná deska, rozměr 15,5 x 23,5 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, PO

zobrazeno: 2541x

Vyvolávací cena:
1 800

13 000