Čas na serveru 11:34:32

Karel Špillar
Plavení koní

Id: 65103

Plavení koní

  •  / Plavení koní / Karel Špillar

olej/plátno, rozměr 47 x 70 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5865x

Vyvolávací cena:
10 000

71 000

Příhozy: 73