Čas na serveru 01:36:17

Karel Špillar
Při koupeli

Id: 155507

Při koupeli

  •  / Při koupeli / Karel Špillar

akvarel/papír, rozměr 26,5 x 36,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2361x

Vyvolávací cena:

23 000