Čas na serveru 16:27:01

Karel Špillar
Rozkvetlá zahrada

Id: 240701

Rozkvetlá zahrada

  •  / Rozkvetlá zahrada / Karel Špillar

olej/plátno, rozměr 45,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci, stav viz foto

zobrazeno: 1434x

Vyvolávací cena:
3 800

7 500