Čas na serveru 01:07:19

Karel Špillar
Sedící akt

Id: 94201

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Karel Špillar

pastel/papír/karton, rozměr 50,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 1181x

Vyvolávací cena:

7 000