Čas na serveru 01:11:31

Karel Špillar
Sedící dívka

Id: 966

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Karel Špillar

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 38 cm, signováno vlevo dole Karel Špillar, datováno 1928, popis, paspartováno, zaskleno, papír s hnědou strukturou, původní stav

zobrazeno: 2027x

Vyvolávací cena:

14 000

2.6.2014, 21:15:00

17.4.2014 4:20 14 000 Kč